На півострові Індокитай знайшли десятки нових видів тварин

20 грудня 2016, 11:38
Вчені виявили 163 нових види в регіоні Великого Меконгу в Південно-Східній Азії

Згідно звіту, опублікованому Світовим фондом дикої природи, тільки за один рік в долині річки Меконг, регіоні, який включає Камбоджу, Лаос, М'янма, Таїланд і В'єтнам, були виявлені 163 нових види тварин і рослин, пише WWF.

Відео дня

Всього було відкрито 126 видів рослин і 37 видів тварин: три ссавців, дев'ять амфібій, 11 риб, 14 рептилій. На жаль, багато з цих видів знаходяться під загрозою вимирання через сільськогосподарської діяльності людини і полювання.

"У цій біологічній скарбниці ми знайшли змію з райдужної головою, ящірку, що нагадує дракона, і тритона, який виглядає як клінгон з Star Trek", - розповідають дослідники.

Серед знайдених ссавців - новий вид кажана, виявлений у нагір'ях В'єтнаму. Першовідкривач тварини, доктор Нгуєн Чионг Сон визнає, що новий вид - Murina kontumensis - навряд чи займе призове місце на конкурсі краси, але його відкриття надзвичайно важливо для того, щоб показати різноманітність кажанів в регіоні і захистити їх середовище проживання.

У Всесвітньому фонді дикої природи попереджають, що безліч нових видів у регіоні вимре перш, ніж вони будуть ідентифіковані.

Показати ще новини
Радіо НВ
X