Справжній рай. На Мальдівах повністю забороняють пакети, соломки та інший одноразовий пластик

31 березня 2021, 17:52

З червня на Мальдівах розширюється список неекологічної продукції, яка буде заборонена. До 2023 року в країні планують повністю відмовитися від одноразового пластику.

Президент Мальдів Ібрагім Мохамед Соліх ще в листопаді схвалив план щодо поетапної відмови від одноразового пластику на островах до 2023 року. Він був підготовлений "після ретельних консультацій з громадськістю та зацікавленими сторонами", пише видання Maajje.

Відео дня

Уряд планує поступово заборонити імпорт одноразового пластику в країну. Один із законопроектів наділив президента повноваженнями складати та публікувати список товарів, які класифікуються як "заборонені до ввезення", а також додавати або видаляти певні товари з цього списку.

З червня 2021 року на Мальдіви не можна буде ввозити соломинки для пиття, одноразові тарілки, столові прилади та мішалки, ланч-бокси з пінополістиролу, ватяні палички та туалетні приналежності об'ємом 50 мл і менше, продукти в поліетиленовій упаковці та пластикові пляшки об'ємом менше 500 мл.

Згодом список буде поповнюватися — наприклад, у грудні 2022 року в країну не можна буде ввозити пластикові пляшки менше літра і пакети товщиною менше 50 мікрон.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X