Місячний будинок. У Китаї стартував експеримент по симуляції життя на Місяці

10 липня 2017, 14:58
Чотири добровольця проведуть 200 днів в китайському місячному модулі в Пекіні

Двоє чоловіків і дві жінки протягом 200 днів будуть жити і працювати в модулі Юегун-1, повідомляє газета Женьмінь Жибао.

Як відзначають китайські ЗМІ, цей експеримент вивчає стійкість системи життєзабезпечення модуля до роботи з людьми з різною швидкістю обміну речовин. Добровольців підбирали так, щоб їх метаболізм був швидким. Такі дані необхідні для того, щоб переглянути можливості довгострокової роботи системи.

Відео дня

Крім того, експеримент також досліджує психологічні зміни у людей, що знаходяться в замкнутому просторі протягом довгого часу, без зв'язку зі зовнішнім світом, і вплив ритму природного освітлення на настрій людей, зв'язок між кишковими мікроорганізмами і емоціями людей, роль різних рослин в регулюванні настрою людей і так далі.

Лабораторія Юегун-1 розташована в Китайському державному технічному університеті Бейхай в Пекіні і являє собою ізольовану кабіну площею 160 квадратних метрів. Лабораторія складається з модуля для волонтерів площею в 42 квадратних метра і двох модулів для вирощування рослин.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X