"Ми поставили перед собою чітку мету": Обама пообіцяв політ людини на Марс

11 жовтня 2016, 17:27
Президент США Барак Обама пообіцяв, що Вашингтон здійснить політ людини на Марс до 30-х років XXI століття

Зокрема, про це йдеться у колонці президента на сайті телекомпанії CNN. За словами Обами, США у партнерстві з приватними компаніями мають намір здійснити пілотований політ на Марс до 2030-х років.

Відео дня

"Ми поставили перед собою чітку мету, що має вкрай важливе значення для нової глави історії США в космосі: відправити людей на Марс до 2030-х років і благополучно повернути їх на Землю", - цитує колонку Обами Російська служба Бі-бі-сі.

Президент зазначив, що в рамках програм державно-приватного партнерства ведеться розробка технологій, які допоможуть людині вижити у ворожому середовищі червоної планети.

"Всього п'ять років тому американські компанії були відрізані від світового ринку комерційних запусків. Сьогодні, завдяки роботі чоловіків і жінок з NASA, їм належить більше третини цього ринку. Більше тисячі компаній, майже у всіх 50 штатах, працюють над проектами з комерційних запусків у космос", - пише президент.Відзначимо, що в США, крім NASA, програму освоєння або польотів на Марс мають відразу кілька приватних компаній.

Так, SpaceX має намір відправити космічний корабель на Марс не пізніше 2018 року, корабель для марсіанської місії отримає назву Red Dragon. Швидше за все, відправка місії відбудеться за допомогою важкої ракети-носія Falcon Heavy.

У Boeing вважають, що їхня компанія раніше Маска створить корабель, який доставить людей на поверхню Марса.

У свою чергу NASA розраховує, що марсіанська колонія з'явиться через "20 років після доставки устаткування і вантажів", тобто, приблизно вже в 2050-х роках, якщо в 2030-х агентству вдасться налагодить регулярну відправку кораблів до "червоної планети".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X