М'ясо з пробірки. Гамбургер з синтетичного м'яса став дешевше в 30 тисяч разів

4 березня 2017, 19:01
Технологія виготовлення м'яса в лабораторії стала в рази доступніше за останні чотири роки

Якщо в 2013 році собівартість бургера з котлетою з вирощеного в лабораторії м'яса становила понад $300 000, то тепер ледь перевищує $10, йдеться в статті порталу Next Big Future.

Перший гамбургер зі штучного м'яса був приготований і з'їдений на прес-конференції в Лондоні в 2013 році. Біолог Марк Пост з Університету Маастрихту, який розробив технологію вирощування м'язової тканини зі стовбурових клітин корови тоді зазначав, що виробництво продукту обійшлося приблизно в 325 тисяч доларів.

Відео дня

А в 2017 році Марк Пост заявив, що собівартість кілограма штучного м'яса становить вже $80, а один гамбургер коштує $11. Правда, при цьому, кілограм яловичини коштує в США близько 8 доларів.

За словами Марка Поста, його компанія Mosa Meat буде продавати вирощену в лабораторії яловичину вже через чотири-п'ять років. Журналісти відзначають, що займаються виробництвом м'яса зараз ще кілька компаній-конкурентів. Зокрема, SuperMeat з Ізраїлю займається вирощуванням курячої печінки, а Memphis Meats з Каліфорнії культивує клітини корів і свиней.

Процес виробництва м'яса в пробірці включає в себе отримання м'язових клітин тварин і застосування білка, який дозволяє клітинам виростати у великі шматки м'яса. Отримання вихідних клітин від тварин потрібно тільки один раз, надалі вони вже не потрібні. Основною проблемою є складність формування структурованих м'язів з цих клітин. Зокрема, потрібно одночасно вирощувати інші типи клітин, наприклад, адіпоцити. Також м'язову тканину необхідно фізично розтягувати, щоб вона правильно розвивалася.

До речі, соціологічні дослідження показують, що близько половини вегетаріанців буде їсти м'ясо, якщо воно з'явилося в лабораторії, а не в результаті вбивства тварини.

Показати ще новини
Радіо НВ
X