Краще без них. Вчені заявили, що курячі яйця можуть спричинити хвороби серця

16 березня 2019, 16:50
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Згідно з новим дослідженням, вживання більше трьох яєць на тиждень може значно збільшити ризики серцево-судинних захворювань.

Як передає видання Live Science з посиланням на науковий журнал JAMA, експерти з школа медицини ім. Файнберга Північно-західного університету зробили висновок, що вживання 3-4 яєць на тиждень збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань на 6%.

Відео дня

При цьому, у тих, хто їсть курячі яйця ризик смерті від будь-якої іншої причини збільшується на 8% протягом періоду дослідження.

Причиною цього є високий рівень холестерину, оскільки концентрація його в яйцях - одна з найбільших, в порівнянні з іншими продуктами, які люди вживають щодня.

Згідно з дослідженням, вживання 300 грам холестерину на день може збільшити ризики серцево-судинних захворювань на 17%, а ймовірність смерті від будь-якої іншої причини у людей, які отримують стільки холестерину, збільшується на 18% протягом періоду дослідження.

Цікаво, що результати цієї роботи суперечать попереднім дослідженням холестерину. Зокрема, близько року тому, дослідницька група, яку очолив професор Лімінг Лі і доктор Канкінг Йу з наукового центру здоров'я Пекінського університету, проаналізувала дані про 400 тис. осіб в Китаї у віці від 30 до 79 років.

За їхніми даними, у людей, які їли одне яйце на день, ризик смерті від геморагічного інсульту був на 28% нижче, ніж у тих, хто рідко або зовсім не вживав цей продукт. Також повідомлялося, що любителі яєць мають на 18% меншу вірогідність померти від серцево-судинних захворювань.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X