Любов до життя. Ізраїльтянин, що пережив голокост, визнаний найстарішою людиною на планеті

12 березня 2016, 13:44
Житель Хайфи Ізраель Крістал потрапилв в книгу рекордів Гіннесса як найстаріший чоловік у світі. Вік колишнього в'язня Освенцима становить 112 років

Крістал народився 15 вересня 1903 року в польському місті Жарнув. З початком Другої світової війни в 1939 році він потрапив в Лодзьке гетто, а через чотири роки був переведений в Освенцім разом з дружиною і двома дітьми. В 45-му Крістала звільнили. У той час він важив всього 36 кг. Ізраель виявився єдиним із своєї родини, хто пережив німецький концтабір.

Відео дня

"Мені невідомий секрет довгого життя. "Я вважаю, що все визначається вищою волею, і нам не дізнатися причини подій", - сказав Крістал. – У таборі були люди розумніше, сильніше і красивіше за мене, але сьогодні їх немає в живих".

У 50-му році найстаріший чоловік у світі переїхав до Ізраїлю з другою дружиною і сином. Там він зайнявся виробництвом солодощів, продовживши справу, яку почав ще до війни у Польщі.

Рекорд довгожительства Крістал перехопив у японця на ім'я Ясутаро Койде, який помер у січні поточного року у віці 112 років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X