Літаючий Клондайк. НВ опублікувало інфографіку про перспективи видобутку ресурсів на астероїдах

25 серпня 2017, 11:43
Видобуток ресурсів з космосу перестав бути фантастикою, пише журнал Новое Время

НВ опублікувало інформацію про перспективу розробок ресурсів на астероїдах.

Експерти американського космічного агентства NASA оцінюють вартість запасів дорогоцінних металів на астероїді (16) Психея в 10 квінтильйонів доларів. Це цифра з 18 нулями, усвідомити масштаб якої під силу не кожній людині з вищою освітою.

Відео дня

Справжній літаючий Клондайк є частиною пояса астероїдів між Марсом і Юпітером. Астероїд, що повністю складається з різних видів заліза і нікелю, міг би задовольнити всі запити людства по споживанню цих матеріалів. Звідси і неймовірна гіпотетична вартість астероїда.

Втім, вона спирається на сьогоднішні ціни, які, безумовно, впадуть, якщо хоча б одна тисячна частина металів з астероїда почне надходити на Землю.

У 2022 році NASA відправить до Психеї зонд.

Він збере детальну інформацію про астероїд, його склад і особливості. Іншими словами, проведе геологічну розвідку, що передує видобутку ресурсів, яка може бути розпочата вже в найближчі десятиліття.

На думку Філа Мецгера, професора Університету Центральної Флориди і експерта NASA, видобуток природних ресурсів в космосі можливий з існуючим рівнем космічних технологій і не вимагає ніяких технологічних революцій.

"Потрібні технології вже існують, і грошей в нинішньому бюджеті NASA вистачить, - переконаний Мецгер. - Головне - просто переконати людей в тому, що видобуток ресурсів в космосі - не фантастика".

Повну версію цього матеріалу читайте в свіжому номері журналу Новое Время - №30 від 25 серпня 2017 року

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X