Лабораторія інновацій. Google та Міносвіти запустили портал для українських винахідників

11 листопада 2015, 20:30
У середу, 11 листопада, Міністерство освіти та науки за підтримки Google Україна запустило онлайн-портал "Ідеї, що змінюють світ"

"Ми сподіваємось, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об'єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя у спільних проектах", - заявили представники Google .

Відео дня

Тепер українці можуть продемонструвати нові оригінальні ідеї винаходів та знайти однодумців для їхньої реалізації. Аби запропонувати свою ідею, необхідно натиснути кнопку на головній сторінці та заповнити форму. Після модерації пропозиція з'явиться в розділі "Нові ідеї".

© innovationslab.com.ua

© innovationslab.com.ua Фото:

Зазначається, що на сайті також представлено низку видатних винаходів, авторами яких стали українці. Серед них - гасова лампа, перший електричний трамвай, технологія зварювання у відкритому космосі і перший в континентальній Європі комп'ютер.

"Ми маємо надію, що великі ідеї, як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи", - додають у Google.

Нагадаємо, в серпні НВ зібрало добірку з ТОП-23 найкращих винаходів українців.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X