Довгий час мала культурне значення. Вчені розповіли, який шлях пройшла домашня курка до наших днів

7 червня 2022, 22:00
Сільське господарство без курей уявити важко, але раніше цього птаха в їжу не вживали (Фото:funart)

Сільське господарство без курей уявити важко, але раніше цього птаха в їжу не вживали (Фото:funart)

Що може бути буденніше, ніж куряча ніжка на вечерю чи крильця під серіал? Але всього якихось кілька тисяч років тому люди й подумати не могли про вживання м’яса курей.

Згідно з недавно опублікованим дослідженням зооархеолога Джориса Петерса, історія курей (Gallus gallus domesticus) почалася в проміжку від 4 до 10 з половиною тисяч років тому. Найдавніші останки цих птахів знайшли в Південно-Східній Азії. Передбачається, що домашня курка прийшла до людей із джунглів, спокусившись рисовими полями. Прародич сучасних курей і зараз живе у тому регіоні і називається банківською червоною куркою.

Відео дня

Переселення курей до людей відбулося близько 3500 років тому, і довгий час вони не залишали територію сучасних Таїланду, Китаю та Індії. При цьому тварини не використовувалися людьми як їжа. Вчені знайшли багато курячих кісток у людських могилах, і ці кістки не мали слідів забою.

На думку Петерса, тоді кури мали якесь важливе культурне чи соціальне значення. Або навіть сакральне, бо птахів не вивозили на сусідні території.

Потім кури потрапили до Європи. Це сталося не раніше, ніж 2800 років тому. Але і там їх почали вживати в їжу не одразу і не скрізь. Відомо, що близько 2000 років тому римляни харчувалися курячим м'ясом та яйцями, а ось бритти їли курей лише з нагоди. І в основному, це відбувалося на територіях, схильних до римського впливу або захоплених римлянами.

Британські острови полюбили курчат зовсім недавно — 700 чи 800 років тому. Існує безліч свідчень того, що в цей час м'ясо курок почало вживатися повсюдно та регулярно і в інших регіонах.

У наші дні куряче м'ясо вживається на усіх континентах людьми різних релігій і культур. Цей птах цінується за простоту розведення, швидке зростання та цінні властивості м'яса.

Показати ще новини
Радіо NV
X