Космос плюється. У Чилі з неба впав невідомий об'єкт, і це не метеорит

3 жовтня 2019, 21:00

На території Чилі впали кілька палаючих об'єктів, які розпалися з єдиного цілого, проходячи щільні шари атмосфери. Вчені кажуть, що це не метеорит.

Пару тижнів тому на сайті The Black Vault з'явилася стаття, де нібито офіційний спікер Військово-морських операцій з інформаційного опору (Naval Operations for Information Warfare) Джозеф Градішер підтвердив справжність відео, на якому американські льотчики знімають і обговорюють НЛО.

Відео дня

А днями ще один невпізнаний об'єкт впав у Чилі: на вигляд схожий на метеорит об'єкт загорівся в щільних шарах атмосфери Землі через сильне тертя і розпався на кілька частин. Після цього люди знайшли сім палаючих уламків в різних місцях.

Вчені підтвердили, що жоден із знайдених семи об'єктів не є метеоритом, і експерти поки не можуть визначити впавші уламки.

Найбільш ймовірно, що Чилі стала майданчиком для приземлення космічного сміття, якого розвелося дуже багато на орбіті Землі за останні кілька десятків років.

Астроном з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джон Макдоуелл каже, що він не спостерігав потенційних об'єктів з космічного сміття, які могли б впасти на Землю. Проте, дані про орбітальні об'єкти можуть бути неточними і оновляться через деякий час.

Нагадаємо, влітку минулого року на території Ботсвани (що на півдні Африки) впав невеликий астероїд, розміром з гірський валун. Космічний об'єкт так і не торкнувся поверхні Землі, а просто згорів у атмосфері, не завдавши ніякої шкоди.

За пару годин до падіння, в NASA виявили, що траєкторія астероїда 2018 LA передбачає зіткнення із Землею. Але оскільки діаметр каменю оцінили приблизно у два метри, вчені заздалегідь повідомили, що астероїд не несе ніякої загрози.

За п'ять років до цього 17-метровий камінь вагою близько 10 тис. тонн, згорів в атмосфері над Росією і Казахстаном. Руйнування метеорита Челябінськ викликало серію вибухових хвиль у атмосфері, потужність яких, за різними підрахунками, в рази перевищує потужність атомної бомби, скинутої на Хіросіму.

При досягненні Землі, ударні хвилі від метеорита завдали значної шкоди, через що постраждали понад 1500 осіб.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X