Космічний дельфін. Зонд NASA сфотографував на Юпітері незвичайну хмару

13 листопада 2018, 10:34

Зонд NASA Juno виявив на Юпітері хмару, яке нагадує дельфіна, але цей дельфін більше, ніж Земля.

Зображення були отримані в кінці жовтня, коли Juno наблизився до Юпітера на відстань близько 7000 кілометрів, пише Science Alert.

Для людей дуже характерно бачити візерунки, фігури і особи в усіх навколишніх предметах. Для деяких таких явищ дійсно є логічні пояснення, але найчастіше це просто наш мозок шукає знайомі обриси, намагаючись зрозуміти світ.

Відео дня

Досить часто деякі сайти повідомляють про те, що на Марсі помітили обличчя або будь-яку іншу фігуру. Але американський художник Шон Доран пішов в буквальному сенсі далі - він побачив дельфіна аж на Юпітері.

Звичайно, температура на Юпітері досягає -145 градусів за Цельсієм, там немає звичних нам морів і немає справжніх дельфінів. Але знімок з зонда Juno, на який в своєму блозі звернув увагу Шон Доран, виглядає дивно і справді нагадує дельфіна.

За словами Дорана, звір виглядає милим, але "не дозволяйте йому обдурити вас": ця хмарна тварина, ймовірно, більша за Землю.

Juno подорожує по орбіті Юпітера і знімає неймовірні зображення з середини 2016 року. Кожен проліт зонда приносить від 12 до 20 зображень, які обробляються в тому числі і астрономами-аматорами. Журналісти Science Alert не залишилися в стороні і виявили на одному зі знімків з Juno ще і восьминога. Оскільки зонд буде працювати ще довго, нас чекають безліч подібних космічних звірів.

Очевидно, що все це - не більш ніж жарт, але насправді подібні жарти - прекрасна ілюстрація роботи людського мозку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X