Космічна архітектура. NASA оголосило конкурс на кращий проект марсіанської бази

21 квітня 2016, 10:10
NASA продовжує підготовку до місії на Марс. Аерокосмічне агентство оголосило про початок прийому проектів зі створення жител, які астронавти зможуть назвати домом на Червоній планеті

NASA планує залучити приватні компанії, університети та некомерційні організації. Потенційні учасники повинні будуть подати оголошення про наміри до 13 травня, а до 5 червня їм потрібно буде надати готові ідеї в електронному вигляді. Пропозиції мають включати не тільки концепції марсіанських осель, але і плани зі створення повноцінного наземного прототипу не пізніше 2018 року.

Відео дня

Як зазначає сайт Popular Science "такий дедлайн дасть NASA час випробувати житла на Місяці в 2020-х, перед їх відправкою на Марс в 2030-х".

"NASA все частіше вдається до державно-приватних партнерств для розширення можливостей освоєння космосу", - розповідає голова підрозділу передових дослідницьких систем NASA Джейсон Крусан.

Минулого року агентство вже провело перший раунд відбору партнерів. У їх числі опинилися такі компанії, як Bigelow Aerospace, Boeing, Lockheed Martin і Orbital ATK. Тепер агентство розраховує залучити додаткових партнерів.

Показати ще новини
Радіо NV
X