Цифри не брешуть. Як статистика смертності спростувала популярну теорію змови про коронавірус - фото
НВ Преміум

Цифри не брешуть. Як статистика смертності спростувала популярну теорію змови про коронавірус

22 квітня 2020, 20:00

Розбираємося в тому, скільки людей насправді могло загинути від COVID-19 і чи дійсно ця хвороба збільшила глобальні показники смертності

Численні теорії змови свідчать, що коронавірус — це фейк, і насправді глобальні показники смертності людей від природних причин залишилися на тому ж рівні. Однак, актуальні дані демонструють, що COVID-19 вже призвів до серйозного збільшення смертності в різних країнах.

Відео дня

К арантин через епідемію коронавірусу в Україні продовжили як мінімум до 11 травня 2020-го. Незважаючи на це, багато «експертів з мережі» досі вірять, що COVID-19 — це вигадка світового уряду з метою поневолити людство.

А нова вакцина від коронавірусу потрібна буде для того, щоб імплантувати людям «чіпи 666».

Якщо серйозно — в соцмережах можна легко наштовхнутися на пости лідерів громадської думки про те, що масштаби епідемії коронавірусу значно перебільшені, COVID-19 нічим не відрізняється від звичайного грипу, і взагалі люди вмирають з точно такими ж темпами, як і раніше.

Це пояснюють тим, що більшість загиблих від коронавірусу нібито все одно мали незабаром померти через свої проблеми зі здоров'ям, вік і т. д. Мовляв, люди старшого віку, завзяті курці, астматики або ті, у кого ослаблений імунітет і проблеми з серцево-судинною системою, можуть померти і від звичайного грипу.

Однак, актуальні дані демонструють, що коронавірус вже призвів до збільшення звичайних показників смертності. І це стосується тільки офіційної інформації про людей, які загинули з діагнозом COVID-19.

Скільки ж насправді існує летальних випадків коронавірусу і в чому проблема точного розрахунку смертності від цієї хвороби — давайте розбиратися разом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X