Конкурс стартапів в Дніпрі буде судити ведучий шоу "Руйнівники міфів"

14 квітня 2017, 11:02
22 квітня в Дніпрі пройде фінал третього конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який розсудить знаменитий Джеймі Хайнеман

В цьому році заявки на участь у конкурсі подали 230 проектів з України та ще десяти країн світу, серед яких США, Азербайджан, Казахстан, Пакистан, Естонія, Грузія та інші, пише AIN.ua.

Відео дня

Долю гранту в 2 мільйони гривень визначить журі Vernadsky Challenge під головуванням його засновників Макса Полякова та Дмитра Шоломка. Джеймі Хайнеман нарівні з іншими членами журі також буде оцінювати інноваційність і комерційний потенціал проектів-фіналістів.

Серед інших журі конкурсу — співзасновник Асоціації Ноосфера і голова організаційного комітету конкурсу Михайло Рябоконь, керівник Національного центру управління та випробування космічних засобів Володимир Присяжний, співзасновник конструкторського бюро ARTKB Олександр Нестеренко, керівник напрямку Інновації та Підприємництво Едріан Ерлінгер, вчений-фізик і популярний блогер Антон Сененко.

Також організатори Vernadsky Challenge готують конкурс відео-викриттів популярних міфів.

Взяти участь у конкурсі може кожен охочий. Для цього необхідно зняти на відео процес тестування будь-якого відомого міфу, запостити відео в соцмережах з хештегом #VernadskyChallenge і відправити посилання організаторам за адресою: pr@vernadskychallenge.com до 20 квітня включно.

Показати ще новини
Радіо НВ
X