Готуємося до колонізації. Як NASA збирається добувати воду на Місяці - фото
НВ Преміум

Готуємося до колонізації. Як NASA збирається добувати воду на Місяці

29 квітня 2020, 20:00

Розбираємося, звідки взялася вода на Місяці і як NASA планує її добути

У NASA заявили про плани стріляти лазером у найтемніші місячні кратери. Ні, це не військова атака на природний супутник Землі, у такий спосіб вчені планують добувати воду на Місяці, яку виявили там кілька років тому.

Відео дня

Більш ніж рік влада США і Росії лякають одна одну випробуваннями космічної зброї.

Наприкінці 2018-го американський президент Дональд Трамп став ініціатором створення нової структури космічних військ, а російські військові останні кілька років тестують свою систему протиракетної оборони А-235 Нудоль, яка нібито здатна атакувати супутники на орбіті.

Крім того, досі невідомо призначення секретних російських COSMOS 2542 і COSMOS 2543, так само як і секретного американського безпілотника X-37B, який провів рекордний час у космосі.

Все це відбувається на тлі заборони на використання зброї в космічному просторі згідно з міжнародними договорами. Хоча в Пентагоні відкрито заявляли про розробку протиракет і бойових лазерів для їх розміщення на орбіті.

У NASA дотримуються гуманнішої ідеології використання сучасних технологій: спершу інженери аерокосмічної адміністрації США говорили про створення найбільшого телескопа в місячному кратері, а тепер вони планують стріляти лазером по природному супутнику Землі.

На відміну від застосування лазера для знищення ворожих цілей, план NASA передбачає видобування води на Місяці, і не загрожує людству тотальним забрудненням навколоземного простору.

Як у NASA збираються отримати рідку воду на Місяці за допомогою лазера і що це означає для майбутнього космічних досліджень — розбираймося разом.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X