Китайський автобус, що не боїться пробок, і втрачена картина Дега – кращі наукові фото тижня

6 серпня 2016, 20:01
У Китаї стартували випробування автобуса, що пересувається над трафіком, а в Австралії була знайдена невідома картина Едгара Дега, яка була захована під іншим твором

У китайському місті Циньхуандао відбулися перші випробування прототипу портального автобуса TEB-1 (Transit Elevated Bus). Новинка пересувається на двох бічних опорах по рейках на узбіччях, а його центральна частина піднята над дорогою, тож автомобілі можуть проїжджати прямо під нею. TEB-1 може взяти на борт до 300 пасажирів.

Відео дня

Китайский портальный автобус был представлен в мае текущего года, а теперь компания-производитель приступила к его испытаниям
Китайский портальный автобус был представлен в мае текущего года, а теперь компания-производитель приступила к его испытаниям Фото:

Компанія TEB Technology Development, яка створила автобус, будує прототипи і для інших міст Китаю. Наразі вона отримала замовлення від чотирьох міст крім Циньхуандао.

Австралійські вчені виявили картину Едгара Дега, яка довгі роки була захована під іншим твором французького художника. На ній зображена жінка з каштановим волоссям. Вчені вважають, що це Емма Добіньї, яка не раз позувала Дега.

Австралийским исследователям удалось рассмотреть скрытую картину Дега при помощи мощного рентгеновского излучения / Australian Synchrotron/National Gallery of Victoria
Австралийским исследователям удалось рассмотреть скрытую картину Дега при помощи мощного рентгеновского излучения / Australian Synchrotron/National Gallery of Victoria Фото:

Вивчивши прихований твір, дослідники прийшли до висновку, що художник кілька разів намагався перемальовувати її, але так і не закінчив. Ймовірно, він зберігав її кілька років, а потім намалював зверху картину Портрет жінки.

Музей Schlossmuseum Braunschweig, розташований в Брауншвейгу, Німеччина, виставив на огляд публіки найдорожчу німецьку монету. Вона була викарбувана із золота в 1625 році і називається Jakobsloeser. У минулому році на лондонському аукціоні монета була продана приблизно за 1 мільйон євро.

Самая дорогая немецкая монета оценивается примерно в 1 миллион евро
Самая дорогая немецкая монета оценивается примерно в 1 миллион евро Фото:
poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X