Китай розробляє багаторазовий космоплан, який зможе долетіти до МКС

12 червня 2017, 07:06
У Китаї почалися роботи зі створення космічного літака, який буде здатний злітати зі звичайних аеропортів і стикуватися з Міжнародною космічною станцією

Так званий космоплан розробляється Китайською аерокосмічною корпорацією науки (Casic) у рамках амбітної космічної програми Пекіна, пише Straits Times.

Віце-президент аерокосмічної корпорації Лю Шицюань повідомив, що фахівці незабаром повинні приступити до тестування окремих систем незвичайного апарату. За його словами, вже завершилися наземні випробування двигуна. Конструкція і потужність космоплану повинні дозволити йому долітати до МКС і стикуватися з нею.

Відео дня

"Ми досягли великого прогресу у сфері космічних польотів, нам вдалося розробити технічно надійну та доступну за вартістю твердопаливну ракету-носій", - повідомив Лю Шицюань.

Також Лю Шицюань зазначив, що успішно йде робота над вантажною капсулою, що повертається, яка буде готова до запуску в 2019 році.

Раніше НВ повідомляло, що Китай виконає принаймні чотири пілотовані космічні місії протягом найближчих п'яти років. Польоти заплановані в рамках проекту будівництва космічної станції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X