У Мінекології підтвердили готовність Китаю будувати сонячну електростанцію в Чорнобильській зоні

22 листопада 2016, 11:13
Дві корпорації з Китаю заявили про плани щодо будівництва СЕС близько Чорнобиля найближчим часом

Можливі будівельники першої сонячної електростанції в Чорнобильській зоні відчуження, китайські енергетичні корпорації GCL System Integration Technology і China National Complete Engineering Corporation (CCEC) заявили в прес-релізі про ймовірний початок будівництва в 2017 році, передає Ain.ua.

Відео дня

При цьому потужність першої станції може перевищити 1 ГВт. Це вдвічі більше всієї генерації сонячних станцій, які зараз працюють в країні.

"Дві китайські компанії відіграють значну роль у відродженні Чорнобиля. CCEC в якості генерального підрядника управляє всім проектом, а GCL-SI надає консультації і послуги по плануванню, а також фотоелектричні споруди проекту", — йдеться в заяві компанії.

Голова ради директорів GCL-SI Шу Хуа також зазначив, що проект у Чорнобильській зоні є одним із ключових кроків у зарубіжній стратегії корпорації.

У Мінекології України офіційно підтвердили співпрацю з китайськими компаніями, але терміни і потужність електростанцій, заявлені ними, прокоментувати не змогли.

Наприкінці жовтня представники обох компаній зустрічалися з Міністром екології України Остапом Семераком. Тоді китайські інвестори повідомила про готовність вкласти більше $1 млрд в Чорнобильський проект.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X