Капітан Очевидність. Названо найдаремніші відкриття року

29 грудня 2016, 12:43
Вчені нарешті встановили, що бути бездомним погано, а Людини-Павука не існує

Якщо рік, що минає, здається вам не дуже веселим, подивіться на нього з точки зору піддослідних тварин. Їм доводилося інколи брати участь в абсолютно абсурдних і непотрібних наукових дослідженнях. Видання Mens Health вибрало кілька наукових робіт, в яких досліджувались зовсім вже очевидні речі.

Відео дня

Зокрема, дослідники з Brandeis University виявили, що настрій людини погіршується, коли температура навколо стає некомфортною, тобто занадто високою. Крім того, вчені нарешті з'ясували, що люди, які збалансовано харчуються, живуть довше. І так, це були не британські, а японські вчені з Університету Токіо.

А ось учені з Великобританії займалися дійсно серйозною справою. Вони встановили, що в процесі гри головоломки типу тетрису, у людей знижується почуття голоду, а також бажання сексу. Так наука допомагає виправдати поведінку багатьох геймерів. Також дослідники з Кембриджського університету довели, що Людина-Павук не може існувати. Справа в тому, що для того, щоб лазити по стінах, у людини повинні бути або неймовірно великі ноги, або близько 40% його тіла повинно бути покрито липкими подушечками.

А французькі вчені пояснили, чому бути бездомним погано. Виявляється, у людей, які ночують на вулиці, гірше якість сну, а сплять вони в середньому менше, ніж ті люди, які ночують у своєму будинку.

Ще одне дослідження показує, що спостереження за акулами в поєднанні з похмурою музикою погіршує ставлення людини до акул.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X