Канадські вчені запропонували лікувати марихуаною залежність від кокаїну

24 травня 2017, 14:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вчені з Ванкувера з'ясували, що канабіс полегшує симптоми залежності від крек-кокаїну

Дослідники з Канади почали розробку нового виду замісної терапії для людей, які вживають крек - дешевий різновид кокаїну, пише Science Alert.

Дослідження, проведені центром за токсикоманії у Ванкувері показує, що вживання гашишу може дозволити людям споживати менше крека.

Відео дня

"Ми виявили, що люди, які навмисно використовували коноплю, щоб контролювати використання крека, показали помітне зниження споживання цього наркотику. Частка людей споживають крек щодня, скоротилася серед опитаної групи наркоманів з 35 до 20 відсотків. Такі результати узгоджуються з аналогічною серією досліджень в Бразилії", - зазначають медики.

За даними досліджень в Бразилії та Ямайці, наркозалежні самі використовують марихуану при самолікуванні від кокаїнової залежності. Втім, в даному випадку мова не йде про число тих, що вилікувалися - була відзначена лише тенденція такої поведінки у людей, що вживали крек.

"Центр з токсикоманії планує більше досліджень, щоб підтвердити, чи є вживання канабісу ефективною стратегією для людей, що прагнуть зменшити потренбление крека або інших стимуляторів", - заявили автори роботи.

Раніше НВ повідомляло про те, що вчені запропонували лікувати рак мозку вірусом Зіку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X