Канадські вчені з'ясували, що регулярний секс покращує пам'ять молодих жінок

7 грудня 2016, 10:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Результати нового дослідження показали, що секс покращує показники запам'ятовування слів у дівчат

Зв'язок між частотою сексуальних контактів і запам'ятовуванням абстрактних понять виявила група дослідників з університету Макгілла в Канаді, повідомляє видання Medical Express.

Відео дня

Для дослідження вчені попросили 78 гетеросексуальних жінок у віці 18-29 років пройти тест на запам'ятовування абстрактних слів і нейтральних облич. Результати показали, що частота статевих контактів була позитивно пов'язана з показниками пам'яті для абстрактних слів, але не з пам'яттю на обличчя.

На думку дослідників, це пов'язано з тим, що вербальна пам'ять залежить в значній мірі від гіпокампа - структури мозку, яку називають центром пам'яті. А пам'ять на обличчя може покладатися в більшій мірі на структури мозку, що оточують гіпокамп і не пов'язані з гиппокампом безпосередньо. Таким чином, дослідження показало, що регулярні статеві контакти стимулюють нейрогенез саме в гіпокампі.

Дані дослідження свідчать про те, що регулярний секс справді може надавати благотворний вплив на функції пам'яті у здорових молодих жінок. До речі, раніше аналогічні дані були отримані для чоловіків, а також самців інших видів. Тим не менш, поки вчені не можуть точно сказати, чому секс призводить до такого "побічного ефекту".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X