Ювілейний знімок телескопа Hubble і сором'язливий робот – кращі наукові фото тижня

23 квітня 2016, 20:02
До 26-го дня народження космічного телескопа Hubble агентство NASA опублікувало фото Туманності Пузир, а в Китаї був створений робот, якому небайдужа своя зовнішність

1В неділю, 24 квітня, космічному телескопу Hubble виповниться 26 років. І, хоча до дня народження ще залишається час, NASA вирішило відзначити його заздалегідь. Агентство опублікувало знімок Туманності Пузир, зроблений Hubble, щоб нагадати світові, як телескоп допомагає "насолоджуватися видами всесвіту" у свої 26.

Відео дня

Туманности Пузыря удалена от Земли на 7100 световых лет и находится в созвездии Кассиопеи
Туманности Пузыря удалена от Земли на 7100 световых лет и находится в созвездии Кассиопеи Фото:

2Літак Solar Impulse 2, що працює виключно на сонячній енергії, продовжив свою навколосвітню подорож, яка була перервано на 9 місяців у зв'язку з неполадками. Весь цей час він перебував на Гавайських островах, а тепер вилетів у бік Каліфорнії. Його політ триватиме 62 години. Пілотує Solar Impulse 2 льотчик Бертран Пікар.

Жена пилота Бертран Пикара Мишель провожает мужа в новый этап кругосветного путешествия на самолете Solar Impulse 2, работающим на солнечных батареях
Жена пилота Бертран Пикара Мишель провожает мужа в новый этап кругосветного путешествия на самолете Solar Impulse 2, работающим на солнечных батареях Фото:

3Інженери з Науково-технічного університету Китаю в Хефеї три роки працювали над людиноподібним роботом, а тепер представили плоди своїх праць. Їх творіння звуть Цзя Цзя. Робот виглядає як жінка, вміє розмовляти, рухати тілом, ворушити губами і рекомендує не фотографувати її з дуже близької відстані. На думку Цзя Цзя, так її обличчя буде здаватися товще.

Создатели робота Цзя Цзя считают его "бесценным" и собираются продолжить работы по его усовершенствованию
Создатели робота Цзя Цзя считают его "бесценным" и собираются продолжить работы по его усовершенствованию Фото:
Показати ще новини
Радіо NV
X