Японський стартап зібрав $90 мільйонів для польоту на Місяць

13 грудня 2017, 16:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Стартап Ispace Inc. повідомив, що він зібрав $90 млн інвестицій і планує запустити космічний корабель на місячну орбіту до 2019 року

Такий обсяг інвестицій - рекорд для японських стартапів. А, за словами представників Ispace, це ще й світовий рекорд для аерокосмічних стартапів, пише Space.com.

"За допомогою цього фінансування, Ispace почне розробку місячного посадкового модуля для створення гнучкої і регулярної місячної транспортної системи, а також буде вести розвідку і розробку місячної поверхні за допомогою мікророботів", - сказав засновник і генеральний директор компанії Такеші Хакамада.

Відео дня

У 2020 році стартап планує посадити свій корабель на поверхню Місяця. Посадковий модуль буде здатний перевозити близько 30 кг корисного навантаження, в тому числі всюдиходи.

А з 2021 року Ispace хоче почати експедицію з пошуку води. З неї можна буде отримати водневе паливо, за допомогою якого вийде підтримувати місячні поселення.

Метою Ispace є забезпечення регулярних і доступних транспортних послуг на Місяці, які, в свою чергу, можуть допомогти людству використовувати місячні ресурси і встановити постійне поселення на супутнику. До 2040 року, як прогнозують представники Ispace, 1000 людей будуть жити на Місяці, і 10000 людей будуть відвідувати супутник щороку.

Ispace - не єдина компанія, яка хоче допомогти людству закріпитися на Місяці. Наприклад, Moon Express планує побудувати кілька роботизованих апаратів, здатних приземлятися на поверхню Місяця і збирати зразки місячного ґрунту. Space X збирається до 2018 року відправити в космос перших туристів, космічний апарат з ними повинен буде облетіти орбіту супутника.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X