Ірландський фотограф показав знімки і відео повністю круглої веселки

16 березня 2016, 11:05
Фотограф Мартін МакКена прагнув освоїти ведення зйомки за допомогою квадрокоптера. Його експерименти дозволили отримати знімки і відео повністю круглої веселки

Кадр из видео пользователя Martin McKenna на YouTube

Кадр из видео пользователя Martin McKenna на YouTube Фото:

Ми звикли бачити веселку у вигляді дуги, якою вона представляється з землі. Однак насправді вона являє собою коло, але відобразити атмосферне явище в його істинному вигляді виходить не так вже часто. У Мартіна МакКени, який веде сайт nightskyhunter.com, де викладає красиві фотографії природи, це вийшло.

Відео дня

Кадр из видео пользователя Martin McKenna на YouTube

Кадр из видео пользователя Martin McKenna на YouTube Фото:

"Чесно кажучи, я думав, що веселка зникне, перш ніж я підніму в повітря дрона, оскільки це швидкоплинне явище, тож я дуже поспішав, - пише Мартін у себе на сайті. – Коли я досяг необхідної висоти, я направив камеру і отримав свої перші знімки повністю круглої веселки".

За словами Маккени, сама веселка, знята неподалік від міста Кукстаун в Північній Ірландії, заслуговувала б того, щоб знімати її навіть з землі. Однак, завдяки квадрокоптеру йому вдалося побачити "те, чого не бачить ніхто, крім хіба що пілотів". "Це було неймовірно", - пише Мартін.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X