Інопланетяни? ФБР терміново евакуювало сонячну обсерваторію в Нью-Мексико

13 вересня 2018, 15:10

Агенти ФБР екстрено евакуювали Національну сонячну обсерваторію (National Solar Observatory) в штаті Нью-Мексико.

Обсерваторія ось уже майже тиждень закрита "на невизначений термін", пише Gizmodo.

Незвичайні події почалися минулої п'ятниці, коли обсерваторія в Санспоті, штат Нью-Мексико була тимчасово закрита через якусь "нерозкриту проблему безпеки". Шарі Ліфсон, представник групи, яка управляє установою - Асоціацією університетів для досліджень в області астрономії (AURA), повідомила: "Ми вирішили звільнити об'єкт в цей час в якості запобіжного заходу. Це було наше рішення евакуювати об'єкт".

Відео дня

Банні Хаус, шериф графства Отеро, повідомив, що агенти ФБР наказали перебувати в "режимі очікування" і не стали говорити місцевій владі, з чим пов'язане рішення про евакуацію і чому були задіяні федеральні служби.

"ФБР було так швидко замішаний в цьому, і там було багато чого. Був вертоліт Black Hawk, купа людей навколо антен і робочих екіпажів на вежах, але ніхто не сказав нам нічого", - сказав Хаус.

Шериф здавався особливо збентеженим, оскільки співробітники обсерваторії не є федеральними службовцями, наскільки він знає. "Ці хлопці є постійними працівниками, які працюють в цій компанії. Я не знаю, чому ФБР так швидко втягнулася в цю справу і нічого нам не говорить", - зазначив він.

Френк Фішер, співробітник зі зв'язків з громадськістю в підрозділі ФБР, розповів Gizmodo, що над "проблемою" йде робота з відповідними особами. Інших подробиць незвичайного інциденту він не назвав.

Диспетчер в офісі шерифа округу Отеро сказав, що це питання як і раніше залишається загадкою для їхнього офісу.

"Ми не знаємо, що відбувається. У нас не було ніяких оновлень. Ми не отримали ніякої інформації взагалі. Ми мало що можемо з цим вдіяти. Ми вирішили поважати їх побажання. Ми не збираємося робити ніяких запитів, а самі вони не говорять нам", - зазначив представник місцевих правоохоронців.

Додамо, що обсерваторія в Нью-Мексико розташована в 200 кілометрах від місця, де в липні 1947 року стався так званий Розуельський інцидент, передбачуваний крах невпізнаного літаючого об'єкта. Згідно з офіційною позицією ВВС США, об'єкт, що впав тоді, був метеозондом.

Показати ще новини
Радіо NV
X