Пора на Місяць. Індійська космічна станція успішно пішла з земної орбіти

14 серпня 2019, 11:04

Індійська організація космічних досліджень (ISRO) успішно провела маневр з переводу автоматичної місячної станції Chandrayaan-2 з земної орбіти на траєкторію польоту до Місяця.

Маневр з підйому орбіти Chandrayaan-2 був успішно проведений в 2.21 ранку, двигуни космічного корабля працювали протягом 1203 секунд, повідомляє NDTV .

"Завдяки цьому Chandrayaan-2 успішно вийшов на траєкторію місячного перенесення. Раніше орбіта космічного корабля поступово збільшувалася п'ять разів з 23 липня по 6 серпня 2019 року", - сказали представники ISRO.

Відео дня

З моменту запуску 22 липня 2019 року корабля GSLV MkIII-M1 всі системи на борту космічного корабля Chandrayaan-2 працюють нормально. Chandrayaan-2 наблизиться до Місяця 20 серпня 2019 року, і двигун космічного корабля запрацює знов, щоб вивести космічний корабель на місячну орбіту.

"Після цього буде ще чотири маневри на орбіті (21, 28, 30 і 1 вересня), щоб змусити космічний корабель вийти на свою остаточну орбіту, проходячи над полюсами Місяця на відстані близько 100 км від поверхні Місяця", - відзначають індійські вчені.

Потім модуль Вікрам відокремиться від орбітального апарату - планується, що це станеться 2 вересня. Спусковий модуль самостійно виконає два орбітальних маневри, після чого почнеться спуск на обрану точку місячної поверхні. М'яка посадка на Місяць запланована на 7 вересня. Це має стати перша посадка земного апарату біля Південного полюса земного супутника.

У разі успіху місії Chandrayaan-2 Індія стане четвертою країною світу (поряд з США, СРСР і Китаєм), яка відправила свій апарат на супутник Землі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X