Індія може стати першою країною, яка запустила надшвидкісний потяг Hyperloop

6 вересня 2017, 17:00
Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) підписала угоду з урядом індійського штату Андхра Прадеш про з'єднання швидкісними поїздами міст Амараваті і Віджаявада

Очікується, що час у дорозі між містами скоротиться до 6 хвилин в порівнянні з 1 годиною на сьогодні, йдеться в прес-релізі компанії.

Проект буде заснований на моделі державно-приватного партнерства із залученням основного обсягу фінансування від приватних інвесторів.

Відео дня

На першому етапі, починаючи з жовтня, компанія HTT проведе 6-місячне дослідження, спрямоване на техніко-економічне обґрунтування проекту Hyperloop. Зокрема, представники компанії проаналізують міський ландшафт.

"Транспортна платформа компанії HTT істотно збагатить інфраструктуру і екосистему штату Андхра Прадеш. Система Hyperloop сприятиме розвитку безлічі сучасних технопарків та кластерів програмування в Амараваті, що допоможе зміцнити імідж цього міста як лідера в сфері науки і технологій світового рівня", - заявив Нара Локеш, міністр з інформаційних технологій штату Андхра Прадеш.

Після проведення первинного 6-місячного дослідження по техніко-економічному обґрунтуванню проекту, як реалізації другого етапу проекту компанія НТТ передбачає будівництво першої системи Hyperloop в Індії.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Hyperloop Transportation Technologies створить в Південній Кореї лінію перспективної транспортної системи Hyperloop. У проекті під назвою HyperTube Express беруть участь також Університет Ханьянга, Корейський інститут цивільного будівництва і будівельних технологій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X