Ілон Маск запевняє, що його дах з сонячними батареями обійдеться дешевше звичайного

18 листопада 2016, 10:34
Генеральний директор Tesla заявив, що його нова розробка може коштувати менше, ніж звичайний дах, за рахунок економії на матеріалах і електриці

За словами Маска, нові сонячні дахи дешевше, ніж традиційні черепичні, почасти завдяки зниженню витрат на транспортування, пише Gizmodo.

Велика частина економії відбудеться за рахунок перевезення матеріалів. Традиційні покрівельні матеріали тендітні, важкі і громіздкі. Витрати на транспортування високі, оскільки частина покриття руйнується у дорозі. Нові плитки з загартованого скла, сконструйовані Tesla для своїх сонячних дахів, важать в п'ять разів менше існуючих на сьогодні покрівельних матеріалів. Крім того, їх значно легше транспортувати.

Відео дня

"Основний меседж був приблизно таким: Ви б хотіли дах, який виглядає краще, ніж нормальний дах, служить в два рази довше, вартує менше і, до речі, генерує електрику?", - сказав Маск.

Серед інших способів економії на нових дахах Маск назвав зниження витрат на електроенергію.

Додамо, що акціонери Tesla Motors схвалили в четвер, 17 листопада, операцію з купівлі енергетичної компанії SolarCity, яка займається виробництвом сонячних батарей.

Раніше НВ повідомляло, що в кінці жовтня Ілон Маск на презентації показав новий тип сонячних батарей, що нагадують черепицю. Їх ефективність становить 98% від ефективності роботи звичайних сонячних панелей.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X