Ілон Маск пообіцяв, що квиток на Марс буде коштувати не дорожче будинку в США

28 вересня 2016, 17:27
Глава SpaceX планує знизити вартість польоту на Марс з мільярдів до сотень тисяч доларів.

У перспективі, політ на Марс повинен коштувати близько 200 тисяч доларів США на людину, а не десятки мільйонів. Правда, Ілон Маск заявив, що для досягнення такої вартості перельоту потрібні десятки або навіть сотні років, повідомляє The Verge.

Відео дня

"Якщо ми говоримо, що мінімальний поріг для міста на Марсі, яке зможе само себе утримувати, становить мільйон чоловік, а запуски можна робити лише кожні два роки, то вам знадобиться як мінімум 10000 польотів з сотнею людей на кожному кораблі. Ймовірно, з метою зниження витрат, на одному кораблі має бути близько 200 осіб", - говорить Маск.

Глава SpaceX зазначив, що 10 тисяч перельотів – це дуже багато, і знадобиться чимало часу, щоб побудувати 1000 кораблів. До речі, ресурс багаторазової ракети-носія для виведення корабля на орбіту становить вражаючі 1000 запусків.

Крім того, Маск впевнений: щоб колонізація Марса стала можливою, квиток туди повинен коштувати не більше, ніж будинок у США — близько 200 000 доларів. Тоді, упевнений засновник SpaceX, для підкорення нової планети знайдеться достатньо охочих.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X