Знаменита мережа фаст-фуду обіцяє екологічно чисті бургери. На які жертви доведеться піти коровам?

15 липня 2020, 20:00
НВ Преміум

Американська мережа фаст-фуду заявила про плани знизити шкоду корів для навколишнього середовища. У компанії планують змінити раціон своїх корів, щоб вони викидали менше метану в атмосферу.

Попри шкоду промислових підприємств, автомобілів і спалювання викопного палива у будь-якому іншому вигляді, одним з основних джерел парникових газів є сільськогосподарські тварини.

Відео дня

Постійно зростаючий попит на яловичину та інші види м'яса призвів до появи величезної кількості тваринницьких ферм.

Ці ферми, у свою чергу, негативно відбиваються на навколишньому середовищі і посилюють ефект глобального потепління: крім знищення екосистем для створення ферм, тварини у процесі життєдіяльності виділяють велику кількість метану, шкідливого для атмосфери Землі.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй, велика рогата худоба відповідає за 14,5% від усіх антропогенних викидів парникових газів.

З огляду на це днями популярна американська мережа фаст-фуду Burger King заявила про плани мінімізувати викиди метану у атмосферу від своїх корів. Як вони збираються це робити - давайте розбиратися разом.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X