Глибоке буріння. Люксембург стане першою країною, що видобуває корисні копалини на астероїдах

9 травня 2016, 10:31
Американська компанія Deep Space Industries і влада Люксембургу домовилися разом розробити космічний апарат Prospector-X. З його допомогою партнери випробують технології, які в майбутньому дозволять вести видобуток корисних копалин на астероїдах

Prospector-X буде виведений на низьку навколоземну орбіту в найближчому майбутньому. За словами голови правління DSI, Ріка Тумлінсона, однією з ключових технологій, яка буде випробувана з допомогою експериментального апарату, є двигун Comet-1, що працює на воді.

Відео дня

Саме на видобутку води DSI планує зосередитися в першу чергу. "Ми вирушаємо в місця, які мертві і смертельно небезпечні, і, збираючи джерело життя, ми допоможемо людству дістатися до них, щоб жити і займатися дослідженнями", - сказав Тумлінсон.

Deep Space Industries

Deep Space Industries Фото:

Видобуток води також допоможе Deep Space Industries в роботі над двигуном Comet-1. "Це можна порівняти з бурінням першої нафтової свердловини і розробкою двигуна внутрішнього згоряння", - додає представник компанії.

Після завершення випробувань Prospector-X на низькій навколоземній орбіті DSI збирається відправити перший апарат на астероїд. Він буде називатися Prospector-1, а його запуск відбудеться через 4 роки. Він повинен буде зібрати дані про склад астероїда і з'ясувати, наскільки той придатний для видобутку ресурсів.

У лютому поточного року Люксембург оголосив про готовність надати фінансову допомогу компаніям, які планують здійснювати видобуток корисних копалин на астероїдах. Влада країни також розраховує надати їм підтримку на законодавчому рівні. Deep Space Industries була в числі перших компаній, які виявили зацікавленість у ініціативі невеликої європейської країни.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X