Глава SpaceX передбачив ймовірний провал першого запуску ракети Falcon Heavy

20 липня 2017, 13:20
Ілон Маск передбачив невдачу запуску надважкої ракети Falcon Heavy

Основний ризик, на думку Маска, пов'язаний з необхідністю синхронної роботи 27 двигунів, пише Spacenews.com.

"Є дуже багато ризику, пов'язаного з Falcon Heavy. Багато чого може піти не так і є дуже хороший шанс, що транспортний засіб не вийде на орбіту", - зізнався Ілон Маск, виступаючи на конференції NASA.

Відео дня

"Божевільні речі відбуваються в центрі прискорювача Falcon Heavy. Це набагато складніше, ніж ми думали", - зізнався Маск.

Маск підтвердив, що перший запуск Falcon Heavy запланований на кінець 2017 року. Відзначимо, що ця ракета буде використовуватися для перших космічних турів на Місяць. За попередніми даними, вони заплановані на 2018 рік. Очікується, що весь шлях ракети до Місяця займе близько шести-семи днів.

Ракета Falcon Heavy зможе виводити на низьку навколоземну орбіту до 54,4 тонн вантажу, а на Марс буде доставляти до 13,6 тонн. У важкій ракеті в якості прискорювачів будуть використовуватися три перших ступені Falcon 9 Full Thrust, в кожному з яких - по 9 двигунів.

"Я закликаю людей звернути свою увагу на мис Канаверал, щоб побачити першу місію Falcon Heavy. Це гарантовано буде цікаво", - додав Ілон Маск

Раніше НВ повідомляло, що після двох невдалих спроб старту, SpaceX вдалося вивести на орбіту супутник зв'язку Intelsat 35e за допомогою ракети-носія Falcon.

Показати ще новини
Радіо НВ
X