Фонд Марка Цукерберга виділить 3 мільярди на пошуки ліків "від усіх хвороб"

Наукпоп

9 лютого 2017, 13:47

Фонд Марка Цукерберга виділить 3 мільярди на пошуки ліків "від усіх хвороб"

Фонд Марка Цукерберга виділить 3 мільярди на пошуки ліків "від усіх хвороб" - фото

Цукерберг інвестує в лікування всіх хвороб"

Організація Chan Zuckerberg Initiative в найближчі 5 років буде фінансувати десятки досліджень в галузі охорони здоров'я

Мета організації полягає в тому, щоб допомогти "вилікувати всі хвороби" до кінця двадцять першого століття, з акцентом на інвестиції в довгострокові наукові дослідження, які не окупляться відразу, пише Bussiness Insider.

Частиною Chan Zuckerberg Initiative є медична дослідницька організація Biohub, яка оголосила про надання перших 50 мільйонів доларів для фінансування дослідників. Заявки на гранти подали понад 700 вчених з яких було відібрано 47. Вони будуть досліджувати, зокрема, застосування біочіпів і ліки від малярії.

"Ми проводимо дослідження, які допомагають вирішувати великі проблеми зі здоров'ям. Ми знаходимо і підтримуємо найкращих і найяскравіших біологів, вчених, інженерів і технологів", - розповідає Прісцилла Чан.

Марк Цукерберг і Прісцилла Чан створили фонд Chan Zuckerberg Initiative в 2009 році. В кінці 2015 року засновник Facebook в честь народження своєї дочки оголосив про намір передати в організацію 99% своїх акцій.


Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися