Фінські вчені пов'язали вживання м'яса з розвитком діабету

19 квітня 2017, 18:54
Дослідники виявили, що рослинний білок пов'язаний із зменшенням ризику розвитку діабету другого типу

У той же час, у люди з дієтою, багатою м'ясом, цей різновид діабету розвивався значно частіше. Про дослідження, проведене в Університеті Східної Фінляндії повідомляє EurekAlert!.

Відео дня

Попередні дослідження пов'язали високе загальне споживання білка з більш високим ризиком розвитку діабету 2 типу. Однак значення білків з різних джерел було не досліджено.

Вчені скористалися даними про раціони харчування 2332 чоловіків, отриманими в 1984-1989 роках. Як з'ясувалося, у 432 із них протягом наступних 19 років розвинувся цукровий діабет другого типу.

Вчені відзначають, що чоловіки з високим споживанням рослинного білка також вели більш здоровий спосіб життя, але тільки способом життя низький ризик розвитку діабету пояснити не можна. Зокрема, високе споживання рослинного білка зменшувало ризик розвитку діабету другого типу приблизно на 35 відсотків.

Використовуючи обчислювальну модель, дослідники підрахували, що заміна близько 5 грамів тваринного білка на рослинний щодня дозволить знизити ризик розвитку діабету на 18 відсотків. Споживання рослинного білка також пов'язали з більш низьким рівнем глюкози в крові.

Дослідники відзначають, що, швидше за все, зв'язок між високим рівнем споживання м'яса і діабетом пов'язано не тільки з білком, але і з іншими речовинами, що містяться в м'ясі, такими, як консерванти у м'ясних продуктах.

Тим не менш, отримані дані показують, що дієта з великим вмістом рослинного білка може допомогти запобігти діабету другого типу.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Apple займається розробкою оптичних сенсорів нового покоління, які зможуть відслідковувати рівень цукру в крові.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X