Ді Капріо міг вижити. Реконструкція знаменитої сцени з Титаніка показала ляп Джеймса Кемерона

6 лютого, 22:21
Через 26 років після виходу фільму сцену загибелі Джека вирішили відтворити (Фото:Paramount Pictures)

Через 26 років після виходу фільму сцену загибелі Джека вирішили відтворити (Фото:Paramount Pictures)

Багато хто з нас замислювався над тим, чи міг Джек врятуватися після аварії лайнера. Режисер Титаніка відтворив цю сцену за участю каскадерів — і відповідь на запитання, що мучило шанувальників фільму, нарешті було отримано.

Кемерон провів дослідження у рмаках спеціального випуску National Geographic. Використовуючи двох каскадерів, одягнених у одяг, який носили Кейт Уінслет та Леонардо Ді Капріо у фільмі, та занурених у басейн, вчені пропрацювали три різні сценарії, щоб побачити, чи змогли обидва персонажі вижити.

Відео дня

У першому з них обидва учасники трималися за уламок дверей, але при цьому значна частина поверхні їх тіл була занурена у воду. Відомо, що температура води у тій частині океану під час аварії становила близько -2°С. Зазвичай, перебуваючи в настільки холодній воді, люди помирають через 30 хвилин, тому в цьому сценарії, який дуже люблять шанувальники фільму, Джек і Роза загинули б удвох.

National Geographic
Фото: National Geographic

У другому сценарії передбачалося, що обидва герої піднімуть верхню частину тіла вище над поверхнею дверей, відповідно, зменшивши площу зіткнення з крижаною водою. У цьому випадку обидва могли б вижити, але багато що залежало від їхньої фізичної підготовки, оскільки героям було б важче утримувати двері, що постійно гойдаються в різні боки.

National Geographic
Фото: National Geographic

У третьому випадку Роуз розташовувалася на уламку, а Джек тримався за нього руками, як у фільмі, але з однією різницею. У цьому сценарії Роуз належало віддати коханому свій рятувальний жилет.

Це допомогло б йому утримуватися на плаву доти, доки не з'явиться шанс потрапити в шлюпку, до того ж трохи врятувало від переохолодження.

National Geographic
Фото: National Geographic

Як визнав сам Кемерон, персонажа Ді Капріо можна було врятувати, проте герої були дезорієнтовані через раптову катастрофу, а також пережили тяжку боротьбу за рятувальний жилет. І найголовніше, на думку режисера, Джек нізащо не став би шукати спосіб зберегти собі життя, адже він думав тільки про порятунок Роуз.

Показати ще новини
Радіо NV
X