Другий дубль: австралійський мільярдер побудує і відправить в рейс точну копію Титаніка

12 лютого 2016, 11:37
Друга версія знаменитого океанського лайнера повинна бути спущена на воду в 2018-му році

Ініціатором проекту з повернення Титаніка став австралійський мільярдер Клайв Палмер, який очолює компанію Blue Star Line, що спеціалізується на пасажирських і вантажних морських перевезеннях. Blue Star Line анонсувала плани будівництва Титаніка-2 ще в 2012 і збиралася завершити його до нинішнього року. Проте через затримки спуск корабля на воду перенесли на 2018-й.

Відео дня

У Титаніка-2 буде 9 палуб і 840 кают, а його екіпаж складе 900 осіб. Корабель зможе взяти на борт до 2400 пасажирів, які зможуть подорожувати першим, другим і третім класом. Зовні він буде точною копією свого попередника, але з деякими сучасними нововведеннями.

Вісті про повернення Титаніка закономірно викликали питання про безпеку. Проте в Blue Star Line запевняють, що долю свого попередника корабель не повторить. "Для нового Титаніка будуть розроблені сучасні процедури евакуації, супутникове спостереження, цифрові навігаційні і радарні системи, тобто все, чого ви очікуєте від корабля зразка 21 століття", - запевняє маркетинг-директор компанії Blue Star Line Джеймс МакДональд.

Ще однією відмінністю Титаніка-2 від його пращура буде те, що йому не доведеться перетинати Атлантику. Він буде плавати між провінцією Цзянсу (Китай) і Дубаєм (Об'єднані Арабські Емірати). Скільки будуть коштувати квитки на Титанік-2 поки невідомо, але деякі зацікавлені пасажири виявили готовність розлучитися з $1 млн за право поплавати на кораблі.

Показати ще новини
Радіо NV
X