Для боротьби з імпотенцією. У Китаї дозволили полювання на тигрів і носорогів

31 жовтня 2018, 13:36

Після 25-річної заборони, китайська влада хоче узаконити торгівлю кістками рідкісних тварин для традиційної медицини. Захисники дикої природи побоюються нелегальних схем і скорочення популяції цих видів.

Як пише The Washington Post, Державна рада Китайської народної республіки заявила про легалізацію торгівлі частинами носорогів і тигрів.

Такий вид бізнесу був заборонений офіційним Пекіном у 1993-му, але тепер кістки носорогів і тигрів можуть знову стати товаром через їх використання в традиційній китайській медицині для лікування імпотенції, лихоманки, запалень суглобів і т.і.

Відео дня

Попри те, що торгівлю планують легалізувати тільки всередині країни і винятково для тварин, яких ростили на фермах, захисники навколишнього середовища заявляють про загрозу для цих нечисленних видів непарнокопитних травоїдних і великих хижаків.

Побоювання викликає те, що дозвіл на таку торгівлю може легітимізувати досить прибутковий чорний ринок, оскільки буде складно відрізнити роги і кістки тварин, вирощених на фермі або убитих браконьєрами.

"Це може призвести не тільки до того, що легальна торгівля буде покривати нелегальну, але і до того, що така політика також простимулює попит, який, так чи інакше, почав знижуватися, після введення заборони", - розповіла Washington Post представниця Фонду дикої природи (WWF) Маргарет Кіннеірд.

Рішення влади стало шокуючим для активістів, оскільки ціни на ріг носорога значно знизилися і кількість браконьєрів також скоротилося. Тепер, нелегальні схеми допоможуть зловмисникам "відмивати" частини убитих тварин і продавати їх легально.

За різними підрахунками, в дикій природі залишилося всього від 4 до 6 тис. тигрів, а кількість азіатських носорогів за останній час впала до 4 тис. Хоча, за даними WWF, кількість тигрів на китайських фермах зросла з 600 особин у 2002-му до 6 тис. у 2010-му.

Раніше НВ повідомляло, що у найближчі п'ять років влада Замбії збирається знищити до 2 тис. бегемотів через "надлишкову популяцію цих тварин".

Політики країни говорять, що рівень води у річці Луангва, де живуть бегемоти, занадто малий для такої кількості тварин, а їх переміщення у інше місце обійдеться дорого.

За їх словами, в цьому районі мешкає близько 13 тис. особин, хоча він розрахований лише на 5 тис.

Рішення знайшли в вибірковому відстріл гіпопотамів, але зоозахисники вважають, що немає ніяких наукових доказів, які вказують на надмірну популяцію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X