Дизайнер порівняв розміри космічних кораблів з популярної фантастики - відео

9 грудня 2015, 11:14
Що більше, "Тисячолітній сокіл" з Зоряних війн або "Ентерпрайз" зі Стартрека? Відповідь на це та інші запитання дав дизайнер Альваро Гарсія, порівнявши розміри космічних кораблів з фантастичних фільмів, ігор і серіалів

Зоряні війни, Вавилон-5, Стартрек, Mass Effect, Halo – ці назви добре знайомі шанувальникам космічної фантастики. Так само як і кораблі, присутні в цих фільмах, серіалах і іграх. Але як би виглядав флот з усіх цих судів? Які кораблі вражали б своїми масштабами, а які просто губилися на їх фоні.

Відео дня

Альваро Гарсія розшукав інформацію про розміри зорельотів, космічних станцій і інших об'єктів і порівняв отримані дані. Щоб проілюструвати свої відкриття дизайнер зібрав 3D-моделі кораблів в одному ролику.

Найменшим виявився винищувач TIE Fighter з Зоряних воєн, а найбільшим - The Ark з Halo. У п'ятірку гігантів космічної фантастики також увійшли дві "Зірки смерті" з Зоряних війн. У ролику іспанського дизайнера знайшлося місце і для реально існуючої Міжнародної космічної станції, яка розмістилася практично на початку списку. До речі, "Ентерпрайз" в рази перевершує "Тисячолітній сокіл" в розмірах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X