Тримайтеся подалі. У Канаді обмежують рух кораблів через вимираючих косаток

12 травня 2019, 07:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Влада Канади ввела нові обмеження руху кораблів в одній з провінцій, де мешкають останні кілька десятків особин косаток.

На узбережжі Британської Колумбії в Канаді кораблі повинні триматися на відстані 400 метрів від косаток, що там мешкають, пише The Globe and Mail.

Влада країни ввела обмеження через вимираючих косаток, які мешкають у цьому регіоні. Повідомляється, що на узбережжі провінції Британська Колумбія залишилося 75 особин цих ссавців, що перебувають на межі зникнення.

Відео дня

Обмеження руху кораблів почне діяти з червня 2019-го. Комерційні компанії, які виконують спостереження за косатками, тепер повинні будуть отримувати дозвіл на це і зможуть підходити до тварин не ближче, ніж на 200 метрів.

"Ми перебуваємо на роздоріжжі. Вплив змін клімату і втрата мешканців, які пов'язані з активністю людини за останні кілька десятків років, привели до деградації екосистеми як в Канаді, так і по всьому світу", - каже міністр рибальства, океанів і берегової охорони Канади Джонатан Уілкінсон.

Влада також просить вимикати ехолокатори на суднах, коли вони не використовуються, і пересуватися повільно в кілометровій зоні від косаток.

Крім цього, зоозахисники забороняють комерційний і спортивний вилов лосося в протоці Хуан-де-Фука і на островах Галф Айлендс.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X