Назустріч святу. У Великій Британії знайшли одну з найстаріших у світі валентинок

13 лютого 2020, 22:03

Одне з найстаріших у світі послань до Дня Святого Валентина було виявлено після того, як його на довгі роки заховали в сімейному альбомі.

Листівка, розписана вручну сердечками, квітами і птахами, була відправлена поштою понад 200 років тому, 14 лютого 1818 року.

Лист був адресований міс Л. Шейф, яка жила в Спітафілсі, одному з районів Лондона, і зветься «Лагідна обіцянка непідтвердженої прихильності».

Відео дня

Повний його текст говорить: «Від того, хто з приходом Дня святого Валентина з задоволенням смакує час, коли його надії можуть бути реалізовані, і на вівтарі Гіменея він отримає руку і серце тієї, до кого він відчуває — не дике і романтичне кохання, яке стихає після короткого знайомства, — але прихильність, яка з часом швидше зросте, ніж зменшиться».

Останні два десятки років записка зберігалася в альбомі і була захищена від сонячного світла Гевіном Літтауром з Лондона. Лист буде виставлено на торги дому аукціонів Hansons Auctioneers. Його оцінна вартість становить 600−800 фунтів стерлінгів.

«Насправді вона гарна, навдивовижу гарна. Одна з причин, через яку я продаю її зараз, — показати світу колекціонерів, якою насправді є видатна рання валентинка», — сказав Літтаур.

Експерти кажуть, що ця листівка є однією з найбільш ранніх з усіх наразі наявних валентинок і може принести чотиризначну суму на аукціоні.

Джим Спенсер з Hansons Auctioneers, який займається продажем раритету, сказав: «Це валентинка, гідна роману Джейн Остін. Вона формальна, чесна і благородна — це так далеко від деяких повідомлень, які ми бачимо на валентинках сьогодні. Хтось точно закохається в це».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X