Чумний корабель. Круїзний лайнер церкви Саєнтології був ізольований через кір

3 травня 2019, 13:04

Медичні чиновники на карибському острові Сент-Люсія ізолювали круїзне судно після виявлення випадку захворювання на кір на борту.

Пізніше судно було повністю заблоковано, щоб запобігти можливому розповсюдженню надзвичайно заразного захворювання, пише Science Alert.

"Нікому не дозволили покинути корабель. Через ризик потенційної інфекції, не тільки від підтвердженого випадку захворювання на кір, а й від інших осіб, які можуть бути на кораблі в той час, ми вважаємо за доцільне ухвалити рішення не дозволяти будь-кому висадитися", - йдеться в заяві головного санітарного лікаря країни Фредерікса Джеймса.

Відео дня

Справа в тому, що острів уникнув спалахів захворювання: випадків кору на місцевому рівні не було з 1990 року. Але в той же час кількість випадків захворювання на кір продовжує зростати в Сполучених Штатах та інших країнах, звідки на Сент-Люсію їдуть туристи.

На карантинному судні перебувають близько 300 пасажирів, але підтверджений випадок кору зафіксовано у жінки, члена екіпажу. Чиновники охорони здоров'я не назвали круїзне судно, але сержант берегової охорони Сент-Люсії сказав, що це судно Freewinds, 440-футовий (134-метровий) корабель, який належить Церкви Саєнтології.

На веб-сайті MarineTraffic.com по відстеженню кораблів показаний Freewinds - єдине зареєстроване пасажирське судно з такою назвою - пришвартоване в порту Сент-Люсії. Фотографії цього судна відповідають фотографіям на сайті Церкви Саєнтології.

Організація називає Freewinds "абсолютно особливим місцем". Для саєнтолога посадка на корабель є "найзначнішим духовним досягненням в його житті і несе з собою повне усвідомлення його безсмертя".

В інтерв'ю сайту Beliefnet лідер саєнтологів Джон Кармайкл говорив, що в організації немає офіційних правил щодо щеплень.

"Саєнтологи - досить незалежні люди, хоча я вам скажу так: вони, як правило, проводять трохи більше досліджень, можливо, про вплив різних медичних процедур або чогось ще. Вони приймають свої власні рішення, але це не ті рішення, на які церква намагається вплинути", - сказав Кармайкл.

Проте, видання Hollywood Reporter пише, що "помітна кількість людей, які відмовляються від щеплень, є саентологами".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X