У США знайшли унікального птаха — це самець і самка в одному тілі: фото

26 лютого 2021, 11:40

69-річний орнітолог з Пенсільванії, США, Джеймс Хілл сфотографував двостатевого червоного кардинала. Вчені називають таких особин гінандроморфами.

Вчені не вважають це одиничним випадком, але це досить рідкісне явище. Особливо унікальним є те, що Хілл зміг сфотографувати птаха. Цю зустріч він назвав «однією на мільйон».

Відео дня

Знімки він виклав у своєму Facebook.

Jamie Hill / Facebook
Фото: Jamie Hill / Facebook

Річ у тім, що самки цих птахів — яскраво червоні, а самці — світло-коричневі. Подібне змішання кольорів на тілі кардинала говорить про те, що це наполовину самець і наполовину самка.

Теоретично цей птах міг би паруватися зі звичайним кардиналом-самцем і відкладати запліднені яйця, а також зі звичайною кардиналом-самкою і стати батьком її яєць, пояснює орнітолог.

Він розповів, що птаха помітила його подруга, коли та прилетіла до годівниць біля будинку. Вона подзвонила Хіллу і відправила йому фотографію — і, як тільки орнітолог побачив знімок, він відразу ж помчав до неї.

Jamie Hill / Facebook
Фото: Jamie Hill / Facebook
Jamie Hill / Facebook
Фото: Jamie Hill / Facebook

Видання PennLive зазначає, що кардинала-гінандроморфа помічали в 2019 році приблизно в 100 кілометрах від цього місця. Залишається гадати, чи був це той самий птах, або в Пенсільванії з'явилося відразу кілька двостатевих кардиналів.

Jamie Hill / Facebook
Фото: Jamie Hill / Facebook

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X