Британський професор запевняє, що знайшов Камелот короля Артура

22 грудня 2016, 13:26
Професор Пітер Філд вважає, що замок Камелот стояв на місці стародавньої римської фортеці під назвою Камулодун

Розгадка таємниці, якій близько 1400 років, ховалася в руїнах фортеці в Західному Йоркширі. Про це заявив відставний професор англійської літератури Пітер Філд, пише Science Alert.

Відео дня

"Це було абсолютно випадково. Я дивився на деякі історичні карти, і раптом все зійшлося. Я вважаю, що я, можливо, вирішив 1400-річну таємницю", - розповідає Пітер Філд.

Філд представив свої висновки в ході офіційного запуску наукового центру з історії та культури Бангорского університету з Північного Уельсу. Його гіпотеза на даний момент не отримала наукову рецензію, оскільки необхідно провести ще багато досліджень в тих місцях.

У своєму дослідженні професор Філд спирався на латинську назву і стратегічне значення форту Камулодунум (Camulodunum), що означає "форт в честь бога Камула". Колишній римський форт був невеликим і до 500 року встиг прийти в занепад, але його розташування продовжувало залишатися важливим для бриттів. Вважається, що Артур повинен був бути одним з ватажків бриттів, які намагалися чинити опір племенам англів і саксів, що нападали з півдня і сходу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X