Британський геймер отримав нову механічну руку з дроном і телефонною зарядкою

20 травня 2016, 18:01
Чотири роки тому британський біолог Джеймс Янг втратив руку і ногу нижче коліна в аварії. Тепер він отримав новий біонічний протез, виконаний в стилі комп'ютерної гри Metal Gear Solid

Після аварії і декількох місяців лікування Янг вийшов з лікарні із звичайним протезом. Пізніше 25-річний біолог натрапив на рекламу проекту Alternative Limb Project, команда якого займається розробкою нестандартних протезів, і як раз шукала геймерів, які втратили кінцівки.

Відео дня

"Я побачив брошуру Alternative Limb Project і подумав, що це здорово, - розповідає Янг. – Я побачив, що вони шукали людей з ампутованою кінцівкою, і це мене схвилювало".

В той момент британський геймер ще не знав, що до проекту має відношення компанія Konami, яка створила комп'ютерну гру Metal Gear Solid. Саме цією грою надихалися дизайнери, що працювали над створенням протеза разом з самим Джеймсом.

Alternative Limb Project via Facebook
Alternative Limb Project via Facebook Фото:

В результаті протез вийшов надзвичайно нестандартним. Він оснащений USB-портом, за допомогою якого можна заряджати телефон, ліхтариком і лазерною указкою. На зап'ясті розташований невеликий дисплей, що виконує функцію смарт годинника. При підключенні до смартфону він показує вхідні дзвінки, електронні листи і повідомлення від додатків.

Більш того, на плечі розміщується квадрокоптер, яким Джеймс може керувати за допомогою контролера і спеціальних окулярів.

Янг зізнається, що поки рука функціонує не кращим чином. Позбутися цієї проблеми допоможе операція, в результаті якої імплантат буде інтегрований в кісткову тканину. Наразі Янг збирає кошти на неї на краудфандинговій платформі GoFundMe.

"Я люблю життя і дійсно хочу пом'якшити наслідки моєї травми настільки, наскільки це може дозволити сучасна медицина, - говорить Янг. – Я не з тих людей, які віддаються скорботі. Мені ще багато чого належить зробити".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X