Британський фізик з'ясував, чому смартфони падають екраном вниз

27 листопада 2015, 15:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Фізик Роберт Меттьюз з Астонського університету пояснив, чому смартфони мають особливість приземлятися на дисплей

Як не дивно, але закон Мерфі, він же закон підлості і закон бутерброда, тут зовсім ні при чому. За словами професора Меттьюза, як правило, люди тримають телефон однією рукою за нижню частину (особливо, коли набирають повідомлення). Тому при падінні апарат перевертається екраном вниз. До моменту приземлення він не встигає зробити ще один оберт і виявляється на землі в такому ж положенні.

Відео дня

"Коли телефон падає, приземляється на дисплей і розбивається, люди списують це на невезіння. Насправді, звинувачувати треба фізику, через яку падіння екраном вниз більш ймовірно. Від природи незграбні люди часто упускають свої телефони і знаходяться в зоні ризику", - говорить професор Меттьюз.

Дослідження професора Меттьюза спонсорувала компанія Motorola. Дане питання зацікавило її у зв'язку з виходом "небиткого" смартфона Moto X Force. Кандидатура Роберта Меттьюза зацікавила компанію, оскільки раніше фізик вже проводив експерименти з падаючими бутербродами. Результати його досліджень були опубліковані в European Journal of Physics.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X