Британський астронавт порівняв повернення з космосу "з найважчим у світі похміллям"

21 червня 2016, 12:09
Британський астронавт Тім Пік повернувся на Землю після півроку на борту Міжнародної космічної станції, заробивши проблеми зі здоров'ям

"Ви радієте тому, що повернулися, але по-справжньому насолоджуватися цим ви не можете, тому що відчуваєте себе досить погано, - розповів британський астронавт після повернення на Землю. – Це можна порівняти з найважчим у світі похміллям, якщо говорити про те, що відбувається у вас в голові".

Відео дня

Після повернення з МКС Пік відчуває запаморочення, нудоту і слабкість. Тепер астронавтові належить пройти безліч медичних тестів, які допоможуть встановити причини нездужань, а також оцінити, як вплинуло на Піка перебування на МКС.

"Його робота ще далеко не закінчена, - заявили в Європейському космічному агентстві. – Багато вчених будуть прагнути отримати якомога більше відомостей про те, як відреагувало його тіло і розум на час, проведений в космосі. Однак спершу Тім повинен знову адаптуватися до життя на Землі".

У березні поточного року місію на МКС завершив американський астронавт Скотт Келлі. Він провів на станції 340 днів і повернувся додому вищим на 5 см. За словами астронавта, після повернення на Землю він відчував біль у м'язах, "симптоми, що нагадують грип", а його шкіра стала надто чутливою і схильною до подразнень.

Показати ще новини
Радіо NV
X