Британські військові розробляють проект лінкора-невидимки з армією дронів на борту

11 лютого 2016, 15:24
Через 110 років після спуску HMS Dreadnought на воду британські морські інженери розробили концепт корабля-наступника, який може з'явитися на світ до 2050 року

Dreadnought 2050 оснащений технологією стелс, здатен частково занурюватися під воду, пересувається за допомогою електромоторів і повинен служити мобільним командним центром. Для роботи корабля буде достатньо екіпажу з 50 осіб. Проте на борту може розміщуватися безліч безпілотних апаратів, як підводних (у кормовій частині), так і повітряних (на палубі).

Відео дня

©2015 Startpoint
©2015 Startpoint Фото:

Лінкору асистує квадрокоптер, який літає над кораблем, забезпечує огляд на 360 градусів і займається пошуком ворожих судів. В командирській рубці розміщується голографічний командний дисплей, що дозволяє стежити за діями на полі бою з різних ракурсів.

©2015 Startpoint
©2015 Startpoint Фото:

В арсенал HMS Dreadnought будуть входити не тільки безпілотні апарати, але і передові озброєння. Він буде оснащений надзвуковими ракетами і торпедами, здатними переслідувати кораблі, що рухаються на швидкості більше 300 вузлів (555 км/год). Крім того, він буде оснащуватися рейковою електромагнітною гармато, дальність ураження якої складе сотні миль.

Показати ще новини
Радіо NV
X