Британські вчені виявили, що пиво знижує ризик серцевого нападу

27 березня 2017, 10:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вчені з Кембріджського університету підрахували, що келих пива на день зменшує ймовірність розвитку ряду серйозних захворювань серця

Зокрема, серед помірно питущих було менше людей, що виявляють ознаки семи хворобливих станів, включаючи серцеві напади та інсульти, викликані згустками крові, пише Independent.

Відео дня

Такі дані дослідники з Кембриджського університету і Університетського коледжу Лондона отримали, проаналізувавши електронні медичні записи майже двох мільйонів здорових дорослих Великобританії. Доктор Стівен Белл, який керував дослідженням, сказав, що можливі кілька пояснень цих результатів.

"З точки зору біології, люди, які п'ють в помірних кількостях, як правило, мають більш низький рівень запалень або підвищений рівень хорошого холестерину. Але деякі вважають, що ці люди просто самі по собі більш здорові і соціально залучені, що призводить до зниження рівнів різних типів серцевих захворювань, тобто спиртне не при чому", - розповів Стівен Белл.

У той же час, повна відмова від алкоголю взагалі виявилася пов'язаною з підвищеним ризиком розвитку нестабільної стенокардії, інфаркта міокарда, раптової коронарної смерті, серцевої недостатності, інсульту, викликаного втратою кровотоку, аневризми черевної і захворювання периферичних артерій.

Втім, лікарі підкреслюють, що починати пити не обов'язково: аналогічного ефекту можна досягти, просто змінивши свою дієту.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X