Біля західного узбережжя США зловили рідкісну морську тварину

6 грудня 2016, 13:40
Океанологи знайшли біля берегів Каліфорнії істоту, схожу на пружину, яка світиться

Останній раз таку тварину бачили в Тихому океані понад століття тому, йдеться в статті Live Science.

Це - прозорі хордові тварини Bathochordaeus charon, що за зовнішнім виглядом нагадують плями. Вони відносяться до підтипу покривників.

Відео дня

"Так як наш батискаф сплив через кілька десятків хвилин, тварина була живою, у прекрасній формі, і ми зберегли його, щоб відправити в Смітсонівський інститут. Ми поняття не мали, хто це, поки ми більш уважно не подивилися на зразок, і не зрозуміли, що ми насправді знайшли Bathochordaeus charon, загадковий вид апендикулярій, описаний більш століття назад", — заявив учений Роб Шерлок з Дослідницького інституту Монтерей Бей у Мосс-Лендинге.

Апендикулярії живуть у морі, зовні віддалено схожі з пуголовками, з невеликим яйцеподібним тілом і хвостом, який у кілька разів довший тулуба.

Американський вчений зміг відшукати Bathochordaeus charon з допомогою телекерованого підводного апарата, обладнаного відеокамерою. Переглянувши старі записи, фахівці океанаріуму зрозуміли, що Bathochordaeus charon вже кілька разів попадався їм на шляху, але вони не звертали на нього уваги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X